Вебінар на тему: «Коли зірки тобі пасують»

14 грудня 2016 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області проведений обласний вебінар з підведення підсумків науково-практичної конференції учнівської та студентської молоді (Інтернет-формат) на тему: «Коли зірки тобі пасують».

Вебінар на тему: «Коли зірки тобі пасують»Спікер вебінару Голубова Вікторія Віталіївна, викладач предмета «Астрономія» ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище», підбила підсумок науково-практичної конференції, яка проходила в Інтернет-форматі протягом чотирьох тижнів. Викладач звернула увагу на актуальність теми, над якою людство завжди замислювалось – таємниця походження життя і Всесвіту.

На розсуд учасників науково-практичної конференції було запропоновано розкрити три теми: «Що нас чекає між зірок та галактик?», «Чи можливе життя поза Землею?», «Для чого людині досліджувати Всесвіт?». Також звернула увагу учасників, що серед наданого тематичного обрію користувалася популярністю тема: «Чи можливе життя поза Землею?».

Вебінар на тему: «Коли зірки тобі пасують»Викладач наголосила, що всі надані роботи різнобічно розкрили обрану учнями тему, і подякувала всім учасникам цього заходу.

За участь в обласному вебінарі директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області, Паржницький Олександр Вікторович, вручив спікеру сертифікат.