Тиждень професійної майстерності з професії «Слюсар-ремонтник»

У Державному навчальному закладі «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» з 6 по 10 листопада пройшов Тиждень професійної майстерності з професії «Слюсар-ремонтник».

Програма Тижня була надзвичайно насиченою. Учні повинні були намалювати плакат на дану тему, написати реферат та представити його на конкурс, а також підготуватися до вікторини та взяти участь у виховному заході.

Щодо першого завдання, то учні справилися просто чудово. Кожна група намалювала свій плакат, підійшовши до цього завдання творчо та креативно.

Наступний конкурс дав змогу розкритися нашим інтелектуалам, які взяли участь у конкурсі рефератів. Журі при оцінці конкурсних робіт брало до уваги правильність оформлення і зміст реферату.

09 листопада 2017 року учнів запросили на відкриту виховну годину «Професія слюсаря – дорога в майбутнє життя», яку провели Лихвар О.В. та Бабійчук Н.О. Ведучими на святі були Ротко Олександр, Кулінченко Вячеслав, Огоновський Антон та Арент Юрій.

На всіх присутніх чекали цікаві завдання, навчальний відеофільм про професію слюсаря-ремонтника, а також веселі сценки «Німецький трактор» у виконанні Олексія Новікова та Арента Юрія та «Лист онука», яку зіграли Володимир Гребенюк та Огановський Антон.

Закінчився Тиждень вікториною для учнів, яку провела Зелєнцова Тетяна Анатоліївна. Учні розгадували кросворди, ребуси та показали добрі знання азів професії слюсаря-ремонтника. Найкраще відповідали Варданян Сергій, Колісник Олександр, Сімченко Євген, Походенко Микола і Болдуреску Валентин.

Бортнік О.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Чубарівський ЦПТО»