Тиждень професійної майстерності з будівельних професій у ДНЗ «Мелітопольський БЦТПО»

Кожний великий будівельник обов’язково
великий поет. Він повинен бути великим,
оригінальним інтерпретатором свого часу.
Ф. Райт

ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» – справжня кузня робітничих професій. «Муляр», «Лицювальник-плиточник» та «Маляр-штукатур» – сучасні професії, конкурентоспроможні на ринку праці.

З 26 лютого по 2 березня 2018 року у ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО» пройшов тиждень профмайстерності під гаслом: «Моя професія – будівельник». В рамках тижня були проведені конкурси: на кращу стіннівку, фахової майстерності, рефератів та технічної творчості.

Тиждень відкрив конкурс стіннівок серед груп будівельних професій. Відповідність темі та оригінальність виконаних робіт порадувала журі. Згідно з графіком були проведенні змагання з фахової майстерності за професіями «Муляр», «Лицювальник-плиточник» та «Маляр-штукатур». За підсумками теоретичного та практичного турів були визначені переможці.

Також протягом тижня журі мало змогу ознайомитися та визначити кращих у конкурсі рефератів. Оскільки всі групи досить відповідально поставилися до цього завдання, підготували яскраві реферати, в яких саме їх професія виглядала найкращою, тому переможцями стали всі учасники.

Завершився тиждень конкурсом технічної творчості.

6 березня в актовій залі навчального закладу відбулася дисциплінарна лінійка. Прізвища переможців оголосив голова методичної комісії Мирошниченко Олексій Якович, а привітав учнів директор центру – Єременко Вячеслав Миколайович. Всі учасники були нагороджені дипломами, грамотами, грошовими винагородами та призами.

Але відпочивати нам ніколи, тому що ми готуємося до участі у обласному конкурсі фахової майстерності серед учнів ЗП (ПТ)О з професії «Муляр», який буде проводитися 6 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО».

Приємно, що серед учнів нашого центру багато талановитих та працьовитих молодих людей. Ми сподіваємося, що їх перші успіхи та перемоги тільки початок життєвих досягнень, а все найцікавіше їх чекає попереду.

Мирошниченко О.Я.,
викладач-методист, голова методичної комісії
з будівельних професій
ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО»