Сучасні підходи до викладання англійської мови

14 грудня 2018 року в ЗНУ відбувся семінар «Сучасні підходи до викладання англійської мови». Цей семінар був частиною масштабного проекту «American English Laboratory», організованого факультетом іноземної філології ЗНУ за підтримки Посольства США в Україні. Мета семінару – пропагувати інтерактивні методики викладання англійської мови, ознайомити учасників з сучасними тенденціями у методиці викладання.

Тематика семінару дуже актуальна: Geo-Literacy through Interactive Methods of Teaching English та Learning Vocabulary: Memory Tricks. Тренери семінару – Олександра Головко та Світлана Запольских – надали учасникам дієві інструменти, які стануть у нагоді викладачам у їхній практичній діяльності: як зацікавити сучасних учнів, як мотивувати їх до подальшого вивчення англійської мови, як допомогти учням більше запам’ятовувати та розширювати свій словниковий запас, як бути успішним та конкурентоспроможним у сучасному світі.

Викладач англійської мови ДНЗ «Запорізький ЦПТО водного транспорту» Романій Е.П. взяла участь у роботі семінару та отримала сертифікат.

Висловлюємо щиру подяку тренерам за їхню працю, яка надихає викладачів розвиватися та вдосконалювати себе у професійній сфері, бажаємо сил та натхнення і чекаємо зустрічі на нових семінарах та проектах.

Семенова О.В.,
ДНЗ «Запорізький ЦПТОВТ»