Створення належних умов учасникам освітнього процесу задля реалізації освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану

Згідно з планом роботи на 2023 рік методистом Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Логіновою Аллою 22 листопада 2023 року було проведено обласний онлайн-семінар з охорони праці та безпеки життєдіяльності для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області. На заході були присутні педагогічні працівники 10 закладів освіти.

Тема заходу «Створення належних умов учасникам освітнього процесу задля реалізації освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану». Спікер заходу Недодара Нінель, викладач-методист ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» підготувала доповідь, яка розкрила правові засади охорони праці під час  воєнного стану. Докладно висвітлила вимоги до дистанційного навчання, дій під час повітряної тривоги. Ознайомила присутніх з організацією освітнього процесу під час ракетної небезпеки та інше.

Матеріал конференції розміщено на сайті методиста Логінової Алли за посиланням https://sites.google.com/view/lohinova/

На закінчення методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Логінова Алла нагадала правила безпеки під час сповіщення про небезпеку та побажала мирного неба.