Серпнева колегія Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА

28 серпня 2017 року відбулося розширене засідання підсумкової серпневої колегії Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА.

На порядку денному питання: «Визначення стратегічних завдань розвитку освіти Запорізької області в умовах реформування галузі на 2018-2022 роки».

У роботі колегії брали участь голова Запорізької обласної ради Самардак Г.В., заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Е.А., директор департаменту загальної та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Кононенко Ю.Г., директор Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Озерова Т.Я., Народний депутат України Фролов М.О.

Також на засіданні були присутні депутати Запорізької обласної ради; заступники голів райдержадміністрацій; начальники районних, міських відділів та управлінь освіти; представники органів управління освітою об’єднаних територіальних громад; директор НМЦ ПТО у Запорізькій області; директори ПТНЗ; керівники ВНЗ, дошкільних, загальношкільних, позашкільних, інтернатних навчальних закладів та інш.

Під час заходу керівники області вручили нагороди кращим педагогам області. Побажання наснаги та плідної праці освітяни отримали від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич за допомогою відеозв’язку.

З основного питання порядку денного з доповіддю виступила директор Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Озерова Т.Я. Вона доповіла, що 2016/2017 навчальний рік пройшов успішно для учнів та педагогів області, освітяни домоглися низки вагомих результатів у виконанні програми розвитку освіти Запорізької області на 2013-2017 роки.

У ході засідання висвітлювались основні завдання з розвитку умов доступності якісної освіти в регіоні.

У новому навчальному році в Запорізькій області функціонуватимуть 33 професійно-технічних навчальних заклади (11 тисяч 963 учні).

Можна констатувати, що управлінці і освітяни області добре підготувалися до нового навчального року та готові до нових поступальних кроків задля розвитку освіти області у відповідності з концепцією нової української школи. Сподіваюсь, що спільними діями та об’єднаними зусиллями ми зможемо здолати усі виклики задля подальшого розвитку освіти відповідно до вимог часу та забезпечити попит суспільства, – наголосила Тетяна Озерова.