Семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Запорізької області

30 березня 2017 року на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» пройшов семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Запорізької області на тему: «Практичний досвід роботи працівників психологічної служби у проектній діяльності навчальних закладів. Застосування нових технік та прийомів щодо розв’язання конфліктів».

Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.

Директор ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» Олійник Олександр Миколайович представив доповідь «Перспективи розвитку навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах».

Женская Оксана Олександрівна, методист ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» розповіла про професійну підготовку кваліфікованих робітників з професії «Токар» з використанням елементів дуальної системи навчання.

З доповіддю «Психологічний супровід проекту «Професійна підготовка кваліфікованих робітників з використанням елементів дуальної системи навчання у навчально-виробничому процесі» в умовах експерименту» виступила Кучеренко Сніжана Степанівна, практичний психолог ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище».

Методист обласного НМЦ психології та соціальної освіти комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Макаренко Дарина Сергіївна виступила з доповіддю «Новітні техніки та прийоми щодо розв’язання конфліктів у студентському та учнівському середовищі».

У кінці семінару-практикуму для практичних психологів та соціальних педагогів Макаренко Дарина Сергіївна провела тренінг «Незадоволення потреб особистості та першопричина виникнення конфліктів у підлітковому середовищі».