Підсумки обласного конкурсу української пісні «Ти будеш жити вічно, Україно!» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Українська пісня має глибокі історичні коріння, що сягають давніх часів. Вона є частиною національної культури й допомагає зберігати та передавати спадщину поколінь. Українська пісня є важливим способом виразу почуттів, емоцій та думок народу. Вона може відображати радість, сум, любов, біль, співчуття та інші аспекти людського життя.

Саме тому, протягом лютого-березня 2024 року було проведено обласний конкурс української пісні «Ти будеш жити вічно, Україно!» серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На конкурсі були представлені 7 музичних композицій з 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області. Захід проходив у дистанційному форматі. Врахувавши кількість цьогорічних конкурсних робіт, експертною групою було вирішено оцінювати номери учасників за загальним рейтингом.

За підсумками обласного конкурсу української пісні «Ти будеш жити вічно, Україно!» переможцями стали:

І місце – Єлизавету Муху, здобувача освіти Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю»;

ІІ місце – Єлизавету Байдак, здобувача освіти Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю»;

ІІІ місце – Крістіну Бірку, здобувача освіти Державного навчального закладу «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту».

Окрема подяка керівникам та педагогічним працівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області, які знайшли можливість залучити здобувачів освіти до обласного конкурсу в такий важкий, але важливий час.

Пам’ятайте, українська пісня є важливим елементом культурного доробку народу, що має значення як для збереження історії та традицій, так і для вираження сучасних ідеалів та цінностей.

Слава Україні! Віримо в ЗСУ і разом наближаємо нашу перемогу!

Посилання на відео: https://drive.google.com/drive/folders/1uiXJy9EBxAOqKoFl_IrKkXw8qOtrL6qK?usp=sharing