Онлайн-тренінг “Цифровий інструмент Google Документи для роботи педагогічних працівників”

Одним з головних досягнень кінця XX-го – початку XXI століть майбутні покоління, безсумнівно, назвуть вихід людства у Всесвітню мережу.   На початку XXI століття на передній план виходять так звані веб-додатки.

Google є однією з перших компаній, яка розробила ряд сервісів, що активно використовуються як домашніми, так і корпоративними користувачами. Перевагою є відсутність прив’язки до конкретної операційної системи та/або комп’ютера.  Для нормальної роботи достатньо мати сучасний браузер і доступ в Інтернет.   Витрати на створення і підтримку інфраструктури також відсутні.

Одним із завдань педагогічного працівника є підготовка здобувачів освіти до життя в сучасному світі, який все більше і більше “йде” в мережу.   Сервіси Google дають не просто навички роботи з веб-додатками, а цілком реальний досвід роботи з інструментами, які використовують безліч компаній у своїй повсякденній роботі. Це програмне забезпечення для миттєвого обміну повідомленнями та відеоконференцій.

Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області у 2022 році запланував проведення серії онлайн-тренінгів для педагогічних працівників щодо опанування цифрових інструментів Google.

19 січня 2022 року відбувся перший онлайн-тренінг “Цифровий інструмент Google Документи для роботи педагогічних працівників”. Під час прямої трансляції тьютор тренінгу, методист центру Наталя Осіна розповіла про можливості та налаштування Google Документу. Учасники тренінгу мали змогу спробувати спільно попрацювати з Google Документом та отримали доступ до інструкцій і матеріалів щодо роботи з цим додатком.

Подивіться запис онлайн-тренінгу та ознайомитися з матеріалами можна на сайті  “Дистанційне навчання НМЦ ПТО у Запорізькій області” за посиланням https://bit.ly/3lTPBXv