Онлайн-семінар викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області

Засновник давньогрецької філософії Сократ казав, що здоров’я — це не все, але все без здоров’я — це нічого» Фізичне здоров’я є головною умовою духовного, морального, психічного здоров’я людини. Сьогодні необхідно створювати умови для поліпшення фізичної підготовленості здобувачів освіти, підвищення мотивації до навчання.

15 листопада 2023 року на платформі Zoom відбувся обласний семінар викладачів фізичної культури та керівників фізичного виховання на тему «Новітні підходи до викладання фізичної культури. Формування в учнів мотивації щодо збереження власного здоров’я». На початку семінару виступила методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Лілія Четверякова, яка відзначила, що в умовах воєнного стану освітня діяльність здобувачів освіти стала більш інтенсивною і напруженою, тому заняття фізичною культурою стають особливо актуальними як засіб організації та оптимізації режиму життя,  збереження і підвищення працездатності здобувачів освіти протягом усього періоду навчання.

Учасники онлайн семінару обговорили такі питання:

  1. «Використання новітніх підходів у фізкультурно-оздоровчій діяльності». (Ситник С.І., викладач фізичної культури ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»).
  2. «Використання інтерактивних методів навчання на уроках фізичної культури як засіб мотивації здобувачів освіти щодо збереження власного здоров’я». (Оніщук С.В., викладач фізичної культури ДНЗ «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту»).
  3. «Використання інноваційних методів роботи на уроках фізичної культури під час дистанційного навчання». (Дячко А.А., керівник фізичного виховання», Драчевський І.В., викладач фізичної культури ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту»).
  4.  «Збереження та зміцнення здоров’я здобувачів освіти на уроках фізичної культури. Проблеми та виклики сьогодення». (Островська В.С., викладач фізичної культури Федорівського центру професійної освіти»).
  5. «Особливості викладання фізичної культури в умовах воєнного стану». ( Малахова В.В., керівник фізичного виховання ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти»).

У ході методичного полілогу присутні жваво долучилися до обговорення актуальних питань семінару.