Обласний семінар-практикум викладачів предмета «Фізична культура» та керівників фізичного виховання

05 квітня 2017 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» відбувся обласний семінар-практикум викладачів предмета «Фізична культура» та керівників фізичного виховання Запорізької області з теми «Використання стрибкових вправ для розвитку підвищення функціональних можливостей організму в учнів ПТНЗ».

На початку семінару-практикуму перед викладачами виступила заступник директора з навчальної роботи Коростильова С.А., яка ознайомив присутніх з історією професійно-технічного навчального закладу.

Учасники семінару із задоволенням подивилися відеозапис «Відродження», створений педпрацівниками та учнями училища, який відображає історію, сучасність і майбутнє нашої країни.

Наступною сторінкою семінару стало обговорення та затвердження термінів проведення спортивно-патріотичного заходу «Козацька наснага».

Викладач предмета «Фізична культура» ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» Ситников В.В. провів відкритий урок на тему: «Використання стрибкових вправ на уроках фізичної культури за темою «Гимнастика». Урок заслуговує на високу оцінку та схвальні відгуки. Заняття на свіжому повітрі сприяло бадьорому настрою, загартуванню, зміцненню імунітету, фізичному розвитку учнів. Учасники семінару із задоволенням брали участь в обговоренні уроку і відмітили, що урок проведено на високому методичному рівні.

Мотора Е.М., начальник учбово-спортивного відділення (філії) Комітету фізичного виховання та спорту МОН України, поділився інформацією щодо участі учнів ПТНЗ у Всекураїнських змаганнях у 2017 році.

Підсумовуючи роботу семінару, методист НМЦ ПТО у Запорізькій обасті Четверякова Л.І. разом із присутніми викладачами ПТНЗ області висловила подяку керівництву училища за активну участь в організації обласного семінару-практикуму і побажала нових досягнень, успіхів та творчих злетів.