Навчально-польові збори

З 15 по 22 січня 2019 року для учнівської молоді ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» гр. № 7 та № 23 було організовано та проведено навчально-польові збори з предмету «Захист Вітчизни». Заходи були спрямовані на практичне засвоєння учнями предметних знань та навичок з початкової військової підготовки та цивільного захисту, здобутих протягом двох років навчання на уроках «Захисту Вітчизни».

Окремі елементи зборів були проведені на базі військових частин Запорізького гарнізону. Зокрема учні відвідали військові частини А1978 та А3029. Ліцеїсти ознайомились з внутрішнім розпорядком, побутом, озброєнням, особливостями військової служби частин різного призначення. Учням вдалось побувати за кермом діючої військової техніки, провести стрільби зі стрілецької зброї в електронному тирі, виконати вправи з розбирання та складання автомата, споряджання обойми автомата набоями, ознайомитись з роботою військового медичного закладу, їдальні.

В рамках навчально-польових зборів вивчено порядок підготовки та несення служби добовим нарядом роти, порядок підготовки варти у вартовому містечку. Майбутні водії ознайомились з порядком організації паркової служби, дій військового водія при виїзді та поверненні в автопарк частини. А заступник голови ради ветеранів частини А1978

Андрієвський Ю.С. люб’язно погодився провести для учнів екскурсію музеєм історії військової частини.

Бєліх І.В.
викладач предмету «Захист Вітчизни»
ДНЗ «Запорізький ПЛА»