Ми-сильні! Ми-разом! Ми-Україна!

«Красивий, щедрий рідний край
І мова наша солов’їна.
Люби, шануй, оберігай
Усе, що зветься Україна»

Ігор Січовик

Який бідний і порожній був би світ без поезії, живопису та інших видів мистецтва! Вони виконують важливу роль у нашому становленні, допомагають формуванню нашого світогляду, роблять з кожного справжню людину – чуттєву, співчутливу, інтелігентну, інтелектуальну. Вони підказують нам правильний шлях саморозвитку та самовдосконалення. Творчість – це те, що нас єднає духовно, надихає на подвиги, добрі справи і на нашу спільну перемогу!

З метою популяризації української мови і культури, Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області був проведений Всеукраїнський віртуальний арт-простір «Ми-сильні! Ми-разом! Ми-Україна!», де об’єдналися слово і музика, творча атмосфера заради життя та перемоги! До участі у віртуальному арт-просторі долучились учнівська молодь закладів загальної середньої освіти; здобувачі освіти й представники закладів освіти, установ та організацій, які надають послуги у сфері професійної (професійно-технічної) й фахової передвищої освіти з майже усіх регіонів України, демонструючи свій патріотизм та активно концентруючи всю увагу на своїй культурі та історії.

Переглянути роботи учасників Всеукраїнського віртуального арт-простору можна за посиланням https://padlet.com/nmcptozpua2022/padlet-hzca7tog1u45xsg3 та на YouTube каналі  https://www.youtube.com/channel/UCaX2p5KW-5AmljqqRmhKoVg.

Варто пам’ятати, що ми – голос своєї держави і творці її майбутнього.

Українці талановиті! Ми могутні й міцні в своїй мові. Наше слово – наша сила!

Дякуємо за співпрацю й бажаємо нових творчих ідей й мирного неба над головою! Разом до перемоги!

 

Сделано на Padlet