Корпоративне ІТ-навчання педагогів області триває
Інтерактивні методи навчання активно залучають здобувачів освіти до освітнього процесу. Всі інтерактивні методи мають за мету заохотити учнів бути активними на уроці, мислити самостійно, краще засвоювати інформацію. Водночас поліпшуватимуться не лише знання учнів, будуть також зростати їх зацікавленість у навчанні й командний дух, розвинеться системне і креативне мислення. Сучасному педагогові важливо вміти створювати свої інтерактивні матеріали.
10 січня 2024 року, в рамках проведення НМЦ ПТО у Запорізькій області корпоративного ІТ-навчання, педагогічні працівники ДНЗ “Запорізький професійний ліцей автотранспорту” опанували дві теми “Використання цифрових інструментів Google” та “Створення та використання інтерактивних презентацій”.
Методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Наталя Осіна створила Google Classroom з кожної теми та наповнила матеріалами; для забезпечення ефективного навчання до кожної теми розробила інструкції з інфографікою, відеоінструкції, тести, практичні завдання. З метою опанування тем всі учасники ІТ-навчання приєдналися до освітніх середовищ. Під час навчання кожен педагог, крім отримання цінної інформації, ознайомився з можливостями різних сервісів для створення інтерактивних презентацій, із загальними правилами, етапами створення презентації, вимогами до їх оформлення, з можливостями застосування та використання Google Диска; інструментів Google (Google Форми, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Малюнки); використання Google Keep для створення та зберігання нотаток; способами організації взаємодії між педагогічним працівником та учнем, керівництвом та педагогічним працівником; сформував вміння, навички щодо створення інтерактивного контенту за допомогою додатків Google, одержав корисні посилання на майстер-класи по роботі з цифровими сервісами для створення інтерактивних презентацій.
Тьютор Наталя Осіна допомагала кожному педагогу, відповідала на численні запитання та надала завдання. Педагогічні працівники, які успішно виконають усі завдання отримають сертифікат.