Концерт, присвячений Дню Святого Миколая, для талановитих студентів, учнів і дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, закладів фахової передвищої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Запоріжжя

19 грудня в Україні відзначається День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. В цей день кожен із нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення найзаповітнішої мрії, яка під силу лише Святому Миколаю.

Саме Святий Миколай є втіленням милосердя, доброти, заступництва для скривджених, знедолених і тих, хто потребує допомоги. У народі він відомий як один з найбільш шанованих християнських святих – Миколай Чудотворець.

Напередодні цього довгоочікуваного свята у Комунальній установі «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради відбувся концерт, присвячений Дню Святого Миколая, для талановитих студентів, учнів і дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, закладів фахової  передвищої  освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Запоріжжя.

Організатори свята – Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

У святковому заході брали участь:

– Семенков Єгор Олександрович, перший заступник голови Запорізької обласної ради;

– Захарчук Віктор Миколайович, тимчасово виконувач обов’язків Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації;

– Волкова Галина Володимирівна – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації;

– Паржницький Олександр Вікторович, директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;

– Петерик Світлана Миколаївна, заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;

–  методисти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області;

– заступники директорів з виховної роботи  закладів фахової передвищої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Запоріжжя.

У рамках заходу відбулося нагородження  найактивнішої студентської та учнівської молоді закладів фахової передвищої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Запоріжжя за активну участь у соціальних і благодійних заходах, високий рівень національної свідомості та патріотизму;  постійну участь в обласних і міських соціальних заходах, активну життєву позицію:

– грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації;

–  грамотами  Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Колективи художньої самодіяльностізакладів фахової передвищої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Запорізький гідроенергетичний коледж Запорізького національного університету», «Запорізький будівельний коледж», «Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету», «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту», «Запорізький професійний ліцей сервісу», «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю», «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»подарували присутнім святковий новорічний настрій.

Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи та милосердя, нехай подарує нам віру у здійснення наших найзаповітніших мрій,  принесе щастя у наші оселі й благополуччя рідній Україні.