Хто до нас завітав – це Святий Миколай?!

Травичка зеленіє
Зимовий дощик йде
В чоботах гумових
Миколай іде!

Ось і добігає кінця 2019 рік, який приніс нам багато приємних новин, радісних подій, багато здобутків та перемог. Новорічні свята починаються з 19 грудня, саме сьогодні в День Святого Миколая зібралися разом учні, педагоги, майстри в/н, керівництво ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО», щоб привітати всіх з прийдешніми новорічними святами та відзначити самих успішних учнів, які протягом листопада-грудня, своєю працею та досягненнями внесли вагомий внесок у розвиток центру.

Працьовиті та слухняні )) учні центру отримали подарунки, грошові премії, відзнаки  за перемоги в міських та обласних конкурсах, спортивних змаганнях, ті, хто творить  дива у гуртку «Скарбничка мистецтв», беруть активну участь в роботі учнівського самоврядування. З гордістю вітали учасників та переможців обласного конкурсу перукарського мистецтва ESTEL – «Снігова Королева» 2019. Привітали педагогів, кураторів, які надихають, підтримують та  працюють над вміннями, навичками учнів та разом йдуть до перемоги.

Відзначили проведену на високому рівні Всеукраїнську акцію «10 днів проти насилля», яка пройшла з 02 по 13 грудня в навчальному закладі. Психологом центру Колтуновою Надією Валеріївною та викладачами Бабаніною Тетяною Валентинівною, Шабановою Іриною Вікторівною була підготовлена та проведена низка заходів на актуальні, важливі теми.

Завершили ще однією приємною новиною – у нас визначені наступні номінації: «Група-лідер» та «Лідер в групі», куратор ради учнівського самоврядування Квітко Оксана Степанівна оголосила прізвища лідерів та запросила на спільний перегляд кінострічки до кінотеатру.

Пишаємося успіхами наших найнайнай, бажаємо натхнення, нових звершень та перемог!

Хай Святий Миколай принесе у наші родини щастя, здоров’я, успіх, доброї долі та достаток! Вірте в дива і вони обов’язково стануть реальністю!

Леся Дорохова,
методист
ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний ЦПТО»