International IT Forum 2018

28 вересня у виставковому центрі «Козак-палац» відбувся International IT Forum 2018, організатором якої є компанія Global Genesis – захід міжнародного масштабу для ІТ-фахівців, керівників, ТОП-менеджменту компаній і проактивних громадян, які прагнуть проводити свій час з користю.

Форум відкрив організатор – генеральний директор запорізької групи компаній Global Genesis Артур Гарслян та очільник Запорізької області Костянтин Бриль.

International IT Forum 2018 це: 3 тематичних потоки з 30-ма кращими спікерами 12 країн світу для найактивніших представників бізнесу та ІТ-індустрії; 2 виставкові зони з останніми інноваційними розробками від 3D-принтерів до найрозумніших роботів: DIGITAL, ROBOTECH; Counter-Strike турнір та 2 VIP-заходи.

Також, у виставковій зоні International IT Forum 2018 були представлені останні цифрові розробки: окуляри віртуальної реальності, smart техніка, більше 30 новинок в сфері робототехніки від кращих українських та світових компаній. Під час форуму учасникам були представлені роботи, квадрокоптера, процес роботи 3D принтерів.

У рамках IT-форуму відбулись три дискусії на теми формування IT-кластеру в Запорізькій області, створення IT-міста в Запоріжжі і впровадження високих технологій в інфраструктуру області.

У межах заходу об’єднались розробники й бізнесмени перетворили на один день Запоріжжя у центр інновацій та місце обміну передовим світовим досвідом у сфері маркетингу, web/app development, blockchain.

Яскраве завершення насиченого дня International IT Forum 2018 пройшло в комфортній атмосфері, з вишуканою кухнею, ексклюзивної шоу-програмою в оточенні спікерів, інвесторів, власників бізнесів і керівників компаній.