Година пам’яті В’ячеслава Чорновола « Україна починається з тебе..»

У ДНЗ «Чубарівський ЦПТО» був проведений виховний захід «Пам’ятаємо, любимо, шануємо», присвячений пам’яті видатного українського дисидента, політичного діяча В. М Чорновола.

У вступному слові викладач історії Лук’янець Т.В. розповіла про зародження дисидентського руху в Україні, про мужніх, чесних, самовідданих людей, справжніх патріотів України, борців за її незалежність, серед яких був і В’ячеслав Максимович Чорновіл.

Ведучі Скрупська Анастасіія і Шостак Олексій закликали вшанувати пам’ять видатного українця хвилиною мовчання. Під звук метронома була запалена свічка пам’яті біля портрета політичного діяча.

З відеоматеріалів присутні ознайомились із життєвим шляхом та політичною діяльністю В. М. Чорновола, його участю у розбудові незалежної Української держави.

Учні Боженко Олена та Коваленко Анастасія проголосили основні життєві принципи видатного політика, які звучали настановою всім нам українцям, як треба любити свою Батьківщину, служити їй чесно та самовіддано.

Цікавою інформацією, бібліографічними матеріалами про життя та діяльність В. М. Чорновола поділились гості – працівники Більмацької районної бібліотеки.

В цілому захід був цікавим, повчальним та пройшов на високому емоційному піднесенні.

Золотарьова О. В.,
методист
ДНЗ «Чубарівський ЦПТО»