Дистанційний курс “Створення сучасного цифрового уроку” розпочато

15 квітня 2024 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти розпочав проведення дистанційного курсу “Створення сучасного цифрового уроку”. В режимі відеоконференції ZOOM відбулась зустріч учасників курсу з тьюторами Олександром Паржницьким, директором НМЦ ПТО у Запорізькій області, та Наталею Осіной, методистом центру. Під час зустрічі були розглянуті теоретичні питання курсу (означення цифрового уроку, основні компоненти, переваги, недоліки цифрового уроку; надані рекомендації щодо типів, структури уроків та інструментів цифровізації).

Тьютори розробили Програму дистанційного курсу, яка була затверджена директором НМЦ ПТО у Запорізькій області. Актуальність Програми полягає в тому, що цифровий урок сприяє розвитку навичок, які є критичними для успішного функціонування в сучасному світі. Використання технологій під час навчання навчає здобувачів освіти цифровій грамотності, розвиває їх здатність працювати в команді, посилює креативність та розвиває навички розв’язання проблем.

На дистанційний курс зареєструвалися 159 педагогічних працівників України, з них 69 педагогів вже приєдналися до Google Classroom, де відбувається навчання. Для забезпечення ефективного навчання  тьютори курсу розробили відеоінструкції, практичні завдання, підготували теоретичні та додаткові матеріали з теми. Ефективний зворотній зв’язок із учасниками дистанційного курсу налаштований через системи сповіщень, здачі робіт, отримання приватних консультацій в середовищі Google Classroom. Результатом ефективного навчання за програмою є створення власного цифрового уроку.

Електронні версії сертифікату обсягом 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС) передбачені за умови правильного виконання практичного завдання. Сертифікат має всю інформацію згідно з вимогами чинного законодавства, зокрема Постанові КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800.

Реєстрація на дистанційний курс продовжується до 30 червня 2024 року за покликанням https://forms.gle/KS1wgcc9aPMjkfb7A

З програмою дистанційного курсу, умовами та необхідними інструкціями щодо початку навчання можна ознайомитись на сайті “Дистанційне навчання НМЦ ПТО у Запорізькій областіhttps://bit.ly/3vGhD0Q

Запрошуємо всіх педагогічних працівників країни на навчання!