Дистанційне навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності керівників та спеціалістів ЗФПО та ЗП(ПТ)О у Запорізькій області

Відповідно до наказу Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області від 05 листопада 2020 року № 72 «Про навчання та перевірку знань керівників та спеціалістів ЗФПО та ЗП(ПТ)О з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності» з 02 по 06 листопада 2020 року на платформі Thinglink та Classroom пройшли дистанційні курси із загальних питань охорони праці та безпеки життєдіяльності для керівників та спеціалістів закладів фахової передвищої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти області. Участь у навчанні взяли 30 осіб із 14 закладів Запорізької області.

Питання законодавства з охорони праці, психологія життєдіяльності, державне соціальне страхування, пожежна безпека, розслідування нещасних випадків, що сталися зі здобувачами освіти під час освітнього процесу висвітлили лектори: Чайковський Сергій Володимирович, Логінова Алла Сергіївна, Копан Валентин Миколайович. Консультації стосовно питань охорони праці, безпеки життєдіяльності у закладах освіти надала методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Логінова Алла Сергіївна.

Перевірка знань з питань охорони праці, яка відбулась 06 листопада 2020 року, здійснювалась у форматі тестування за допомогою Google форми, у синхронному режимі та оформлена відповідним протоколом. Слухачі отримали посвідчення встановленого зразка.