Декада предметів професійно-технічного циклу у ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту»

В ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» з 10.04.2017 р. до 18.04.2017 р. пройшла декада предметів професійно-технічного циклу.

Під час проведення Тижня в навчальному закладі пройшли заходи, в яких активну участь взяли педагогічні працівники та учні І та ІІ курсів за професіями: «Моторист (машиніст), матрос» та «Матрос, електрозварник ручного зварювання». Заходи декади націлені на розвиток творчих здібностей учнів, виховують повагу до обраної професії.

Найяскравішими заходами декади були:
– Конкурс фахової майстерності «Слюсарна справа» – проводився серед учнів І та ІІ курсу за професією «Моторист (машиніст), матрос».
– Виховна година на тему: «Історія розвитку двигунів» – проводили
майстер виробничого навчання Кісельов В.В. та старший бібліотекар Крючкова Л.О. з групою І курсу за професією: «Моторист (машиніст), матрос».
– Виховна година на тему: «Перша експедиція Колумба» – проводили майстер виробничого навчання Гаврик О.Ю. та викладач Воробйова Л.М. з групами І та ІІ курсів за професіями: «Моторист (машиніст), матрос» та «Матрос, електрозварник ручного зварювання».

Найцікавішим для учнів був огляд новин техніки при перегляді телемарафону, де вони ознайомились з досягненнями сучасних мореходів та суднобудівників.

Воробйова Л.М.,
голова методичної комісії
ДНЗ «Запорізький ЦПТО водного транспорту»