Акція до Дня закоханних

День св.  Валентина вже став улюбленим святом в нашій країні і нашому місті Запоріжжі. Особливо він припав до душі молоді, адже саме молодість вважають порою кохання. І молоді люди завжди шукають, як своє кохання в житті, так і своє покликання. Тому члени учнівського самоврядування ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» стали організаторами акції присвяченій «Дню всіх закоханних», щоб привернути увагу до вибору професій і запросити всіх бажаючих на День відкритих дверей у свій ліцей, який відбудеться 24 лютого 2017 року.

14 лютого на вулицях міста молодим запорізьцям учні подарували невеличкі валентинки, разнокольорові кульки та добрий настрій. Запрошували в гості до ліцею, а головне – створили чудову святкову атмосферу та настрій дарувати кохання близьким. Чимало було і дорослих, бажаючих отримати невеличкі подарунки.

Акція охопила сім локацій, серед них районна адміністрація, правобережний ринок, район «Сільпо» на вул. Вінтера, на Бородинському і Осипенківському районах.

Діти дарували запрошення та теплі слова привітань усім перехожим, яких зустрічали на вулицях.

Проте саме такий формат для нас новинка. Ми дуже задоволені, що мали змогу ощасливити серця людей. Можливо, саме цим нам і вдасться пришвидшити прихід весни і бажаючих придбати свою майбутню професію у нашому ліцей, даруючи душевне тепло оточуючим. Напередодні свята від щирого серця щиро зичемо усім, аби кохання у їх серцях не згасало ніколи, душа співала, а сюрпризи були не лише в свята.

Каліниченко І.А.,
бібліотекар
ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ»