75 років професійного зростання

23 листопада 2018 року Державний навчальний заклад «Мелітопольське вище професійне училище» вітав своїх партнерів, друзів, випускників, колишніх працівників, колег на урочистостях з нагоди святкування 75-річного ювілею навчального закладу.

З 12-тої години всіх гостей свята чекала цікава подорож у минуле та сьогодення училища, зустріч з учнями та педагогічним колективом, знайомство на виставці з цікавинками професій, яким навчають сьогодні в училищі, екскурсія навчальними аудиторіями та виробничими майстернями.

У актовій залі училища всіх гостей свята чекав святковий концерт учасників художньої самодіяльності навчального закладу «Хай цвіте калина, множиться родина!».

На концерті колектив училища привітали почесні гості – Мелітопольський міський голова Мінько С.А., головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Галина Волкова, колеги з закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста, керівники промислових підприємств, які є постійними партнерами закладу освіти, ветерани училища та представники батьківської громадськості.

Учні та педагоги подарували гостям ювілею свої творчі подарунки: музичні та хореографічні постановки, виразили любов та повагу до свого рідного училища в словах та піснях, які цього дня лунали по-особливому урочисто.

Ми впевнені, що історія училища у долях його випускників, в щоденній праці викладачів і учнів, в буднях, що народжують справжніх фахівців та професіоналів.

Кудар І.В.,
заступник директора з ВР
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»