Дистанційний курс за темою “Освітній коучинг”
Крокуючи в ногу з часом та враховуючи вимоги сьогодення, 08.09.2020 р. Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області об’єднав освітян на дистанційному курсі за темою “Освітній коучинг”. Зустріч однодумців розпочалась з настановчої конференції, яка відбулася на платформі ZOOM.
Пріоритетним напрямком зустрічі було знайомство із програмою та матеріалами курсу, можливість познайомитись учасникам курсу один з одним, а також поставити питання автору та тренеру курсу Прокопенко Юлії, методисту НМЦ ПТО у Запорізькій області.
Щиро віримо, що учасники курсу бачать освітній процес очима творчого педагога і на зустрічі отримали натхнення на подальшу роботу в напрямку усвідомленого навчання та зможуть надихати інших.
Успіху вам!