Засідання експертної творчої групи викладачів суспільних дисциплін м. Мелітополя та смт Якимівки

23 жовтня 2018 року в ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО» відбулося засідання експертної творчої групи викладачів історії ЗП(ПТ)О  м. Мелітополя та смт. Якимівки.

Викладач історії ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО» Казачанська І. Я. провела відкритий позаурочний захід з історії на тему: «Пам’ять серця», присвячений 75-й річниці визволення м. Мелітополя від німецько-фашистських загарбників. Скільки б не пройшло років, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують боротьбу за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє, перемогу життя над смертю. Глядачі, затамувавши подих, поринули в атмосферу того часу і тих подій.

Під час обговорення проведеного відкритого позаурочного заходу була підкреслена його актуальність, доцільність використаних форм та методів роботи з метою розвитку історичної пам’яті та патріотичних почуттів учнівської молоді.

Керівником групи було запропоновано до обговорення питання про перспективи та завдання у роботі членів експертної творчої групи над єдиною науковою проблемою. У співбесіді з членами експертної творчої групи була визначена необхідність обрання викладачами індивідуальних напрямів роботи, накопичення та популяризація власного досвіду з визначеної єдиної наукової проблеми. Бажаємо успіхів у роботі всім викладачам історії!