Засідання експертної творчої групи викладачів іноземної мови ЗП(ПТ)О м. Запоріжжя

08 червня 2021 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області  відбулося підсумкове засідання експертної творчої групи викладачів іноземної мови м. Запоріжжя. На порядку денному  такі питання:

  1. Звіт експертної творчої групи викладачів іноземної мови м. Запоріжжя за 2020/2021 н.р.
  2. Планування роботи групи на 2021/2022 н.р.
  3. Підготовка до нового обласного конкурсу з англійської мови.

Голова творчої групи Вікторія Швецова виступила з аналізом роботи творчої групи за 2020/2021 н.р. та запропонувала вважати роботу задовільною. Особливу увагу керівниця групи приділила окремим аспектам проведення методичного тренінгу та обласного конкурсу «English experts». Творча група продовжує роботу над методичною темою «Формування ключових компетентностей здобувачів освіти на уроках іноземної мови шляхом упровадження новітніх технологій».

Жваво та зацікавлено пройшло обговорення організаційних моментів проведення нового обласного конкурсу з англійської мови. Вікторія Швецова зазначила, що такий конкурс буде проведено вперше та вимагає ретельної підготовки.

Наступним питанням стало обговорення нового методичного збірника з досвіду роботи творчої групи на тему «Формування ключових та предметних компетентностей здобувачів освіти на уроках з іноземної мови у контексті сучасних освітніх технологій. Практичні матеріали». Методичний збірник планується видати у жовтні  2021 року.

Бажаємо всім викладачам іноземної мови нових творчих успіхів, невичерпних сил, благополуччя!