Використання інтерактивних дошок

13 червня 2017 року на базі ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» відбувся обласний тренінг педагогічних працівників ПТНЗ на тему «Використання інтерактивних дошок».

Зі вступним словом до учасників тренінгу звернувся директор професійно-технічного навчального закладу Полухін В.Ф., який розповів про результати діяльності педагогічного колективу щодо використання інноваційних технологій в центрі.

Телятник К.В., старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР ознайомила присутніх педагогічних працівників з можливостями інтерактивних дошок на прикладі програмного забезпечення «INTERBOARD» та «Smart Notebook».

Викладач провела тренінг з педагогічними працівниками з прикладами використання цих програм. Доброзичлива атмосфера та практичні завдання, які активно виконували педагогічні працівники, сприяли набуттю ними досвіду та впевненості в оволодінні цими програмами. Тренінг було проведено на високому професійному рівні.

Заступник директора НМЦ ПТО у Запорізькій області Петерик С.М. та методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Єговцев О.Д. висловили щиру подяку керівництву ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» за належний рівень організації та проведення обласного тренінгу, побажали всім присутнім успіхів у роботі, творчості, нових професійних звершень!