Відеоконференція з членами ради учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Запорізької області

23 квітня 2021 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області, на сервісі Zoom, була проведена відеоконференція з членами ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Ця важка подія вплинула на весь світ, а, особливо, на українців, що роками живуть із Чорнобилем у серці.

35 роковини – гарний шанс змінити це та повернути Чорнобиль у поле свідомості суспільства. Саме для цього була проведена інформаційна відеоконференція. Головною метою зустрічі стало те, щоб згадати подію, в якій є місце не тільки болю та жалю, а й подвигу героїв, любові, та відновленню.

На відеоконференції були присутні члени ради учнівського самоврядування та заступники директорів з виховної роботи (відповідальні за роботу учнівського самоврядування) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які підготували матеріали, які ілюструють події 26 квітня 1986 року.

Чорнобиль – є основою самовизнання українців та одним з привидів становлення української державності. Де як не в Україні, люди повинні знати все про минуле сучасне та майбутнє Чорнобиля та ділитися своїми знаннями зі світом та наступними поколіннями.

Поліна Дрозд

Діана Вітер

Сніжана Сацька


Юлія Борисова