Участь у телемості з філією АО «Національний центр підвищення кваліфікації «Өрлеу» Інституту підвищення кваліфікації педагогічних працівників Північно-Казахстанської області

09 лютого 2017 року відбувся телеміст з філією акціонерного товариства «Національний центр підвищення кваліфікації «Өрлеу» Інституту підвищення кваліфікації педагогічних працівників Північно-Казахстанської області, в якому взяв участь Паржницький О.В., директор НМЦ ПТО у Запорізькій області.

В рамках науково-методичного дня відбулось ознайомлення представників спільноти технічної й професійної освіти Північно-Казахстанської області з ресурсами розвитку, які може запропонувати інститут підвищення кваліфікації, а також презентація електронної газети «МASTER KZ», до складу редакційної колегії якої увійшов Паржницький О.В.

Колеги значну увагу також приділяють дослідно-експериментальній роботі з упровадження дуальної системи навчання в професійній освіті, до речі, яка проводиться також у м. Запоріжжі на базі ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище і ПАТ «Мотор Січ».

З урахуванням взаємного інтересу розвитку професійної освіти в Казахстані та Україні співпраця на рівні методичного супроводу є найважливішою складовою підготовки кваліфікованих робітників.

Сподіваємося на подальший взаємовигідний розвиток наших партнерських відносин.