У Запоріжжі у виставковому центрі «Козак Палац» пройшов «Ярмарок освіти»

Запорізький край – потужний регіон економічного розвитку держави.

Запорізька земля – це колиска електроенергетиків та металургів, машинобудівників та хіміків, будівельників та науковців. Вона славетна традиціями підготовки кваліфікованих робітничих кадрів. Професійно –технічна освіта Запорізької області успішно продовжує ці традиції, тому рідне місто може пишатися своїм трудовим потенціалом.

Забезпечення підприємств кваліфікованими спеціалістами та робітничими кадрами – головне завдання закладів освіти міста, області та державної служби зайнятості.

8 листопада 2018 року у виставковому центрі «Козак Палац» проведено спеціалізовану виставку «Ярмарок Освіти-2018» в рамках інформаційно-просвітницького заходу «Живи і працюй в Україні».

Запорізька торгово-промислова палата та Запорізький обласний центр зайнятості виступили організаторами інформаційно-просвітницького заходу «Живи і працюй в Україні», який проходив за підтримки державних установ міста і області, підприємств, роботодавців та закладів освіти.

Відкрили захід та привітали присутніх: Антонюк Дмитро Анатолійович – віце-президент Запорізької торгово-промислової палати, Дуднік Ірина Олександрівна – директор Запорізького обласного центру зайнятості, Головко Олександр Степанович – президент Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «Потенціал», Захарчук Віктор Миколайович – заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Еделєв Валерій Гаврилович – заступник міського голови, Погребняк Юлія Валеріївна – директор Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Для гостей виставки «Ярмарок Освіти-2018» були широко представлені творчі експозиції закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Майбутні кухарі, перукарі, візажисти, флористи запросили відвідувачів до участі в майстер-класах, у програмі представлені виступи художніх колективів, демонстраційні покази дизайнерського одягу.

Захід відвідали учні загальноосвітніх шкіл м. Запоріжжя, Вільнянського, Василівського, Гуляйпільського, Запорізького, Новомиколаївського районів.