Тренінг «Коучинг в освіті»

«Коучинг в освіті» – подія із такою назвою відбулася протягом 20-21 лютого 2018 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області, до якої долучилися заступники керівників та педагоги закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

Організатор події: Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Навчання проводила Наталія Яцук, кандидат наук, доцент Класичного приватного університету.

Тренінг проводився з метою змінити підхід до навчання в сучасних закладах професійної освіти, визначити роль коучингу у формуванні успішної особистості учня, відношення педагогічних працівників до професіональної реалізації та позитивно вплинути на кінцевий результат їхньої праці.

Учасники дізналися про перспективи використання коучингу в навчальному процесі та пройшли курс з теоретичної та практичної частин.

На теоретичній частині тренінгу мова йшла про те, що значить коучинговий підхід в освіті, про модель педагогічного супроводу під час уроку; що таке професійно-галузеве консультування: коучинг, модерація, фасилітація, тьюторство й наставництво; якими повинні бути зміст та етапи уроку як групової коуч-сесії.

Але основна увага була приділена практичним вправам: засвоєння алгоритму семи кроків коучингової діяльності; комбінації взаємодії викладач-студент: коуч, модератор, фасилітатор, тьютор, наставник; розробка алгоритму побудови уроку за коучинговим методом.

Крім того, обговорено такі теми, як напрацювання навичок використання інструментів коучингу: шкала, піраміда логічних рівнів; колесо балансу, квадрат успіху та три стільця Уолта Діснея; інструменти коучингу у мотивації учнів та налаштуванні їх на успіх.

Після закінчення навчання кожний учасник отримав сертифікат про проходження тренінгу.

Більше фото на сторінці  “Освітній конвент” у Фейсбук  https://www.facebook.com/osvitniykonvent/notifications/