Святковий концерт до 8 Березня «О, жінко! Ти- прекрасна…»

День Восьмого березня – це той особливий день, коли всюди відчувається присутність весняного тепла і щирої радості. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

У весняний сонячний день 6 березня 2019 року в актовій залі ДНЗ «Запорізький професійний ліцей сервісу» відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню та найдорожчим людям на світі – мамам, сестрам, бабусям. Концерт відвідали методисти Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Н.П. та Мухіна Л.І.

До педагогічного та учнівського колективів ліцею звернувся директор ліцею Спекторов Б.І., який привітав усіх присутніх зі святом. Борис Ілліч побажав жінкам весняного настрою, душевного тепла, сімейного щастя. Також зі словами вітання до колективу звернулась заступник директора з виховної роботи Ридченко А.В. Щирі вітання та побажання прозвучали від керівника гуртка художньої самодіяльності ліцею Кривошей Г.П., яка доклала багато зусиль для організації свята.

Учні ліцею зі сцени дарували всім присутнім море теплих слів та сповнених любові пісень. Найяскравіші таланти ліцею сяяли на сцені, даруючи глядачам насолоду від майстерних виступів та створюючи справжній святковий настрій.

Наприкінці заходу почесною грамотою Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації був нагороджений директор ліцею Спекторов Б.І. за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти, відродження і пропаганду національної культури, високий рівень організації участі здобувачів освіти в обласних заходах художньо-естетичного напрямку. Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації отримали учні ліцею за активну участь в обласних конкурсах ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія»; декоративно-ужиткового мистецтва «Квітуча Україна»; патріотичної пісні та авторської поезії «Україна – це ти».

Протягом концерту в залі панувала особлива святкова і радісна атмосфера. Всі учасники концерту вшановували жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – Берегиню життя на Землі.

Глядачі отримали безліч позитивних емоцій напередодні 8 Березня і поринули в атмосферу справжнього свята. Чудовий, зворушливий концерт подарував приємні враження і піднесений настрій.