Сучасні технології як інструмент управління якістю освіти

Креативна організація освітнього процесу передбачає нові інформаційні технології, які активно використовуються в освіті.

09 грудня 2020 року на контенті Google Meet проведено другу зустріч  з педагогічними працівниками ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище» та представниками Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області з курсу «Сучасне дидактичне забезпечення підготовки кваліфікованих робітників» в рамках проєкту «Модернізація системи професійно-технічної освіти для потреб регіонального ринку праці».

Ірина Смирнова, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, у ході відеолекції розповіла про організацію та проведення інтерактивного уроку в контексті змішаного та дистанційного навчання з використанням сучасних технологій в освіті (додатки Mentimeter та Nearpod).

Спікер акцентувала увагу на компетентнісному підході при організації освітнього процесу, який вимагає від викладача зміни процесу навчання: створювати презентації, інтерактивні завдання та ділитися цим з учнями під час уроку. Результати тестування та опитувань зберігаються і можуть аналізуватися надалі. Все це може бути приводом для насичених дискусій і засобом самовираження.

Учасники курсу висловили подяку доповідачу за актуальний, цікавий та корисний виступ.