Семінар-практикум викладачів іноземної мови

08 червня 2017 року на базі ДНЗ «Запорізький професійний центр водного транспорту» відбувся обласний семінар-практикум викладачів іноземної мови на тему «Використання ІКТ на уроках іноземної мови».

Учасників семінару щиро привітав директор професійно-технічного навчального закладу Поляков О.Д. та розповів про результативність діяльності педагогічного колективу центру.

З доповіддю на тему «Впровадження елементів ІКТ на уроках іноземної мови: теорія і практика» виступила викладач центру Романій Е.П. Вона відзначила, що ІКТ сприяють посиленню мотивації навчання, активізації пізнавальної діяльності учнів, індивідуалізації процесу навчання, урізноманітненню форм подання інформації. Еліна Петрівна наголосила на важливості формування інформаційної грамотності учнів на уроках іноземної мови шляхом використання активних форм і методів роботи. Викладач також провела урок на тему «Спорт у нашому житті». Дружелюбна атмосфера, цікаві завдання, демонстрація відео захопили учнів, вони активно працювали, почуваючись впевненими в своїх знаннях. Родзинкою уроку стали презентації учнів щодо улюблених видів спорту. Кожне завдання розвивало мовленнєву компетенцію. Викладач вдало використовувала інформаційно-комунікаційні технології. Урок проведено на високому методичному рівні.

Наугольнова Т.О., голова методичної комісії викладачів предметів гуманітарного циклу, ознайомила учасників семінару з досвідом роботи та результатами педагогічної діяльності своїх колег.

Халік І.С., викладач англійської мови центру, провела інтелектуальну гру «English expert». Гра розвивала логічне мислення, мовну здогадку, мовленнєву реакцію учнів, виховувала толерантне ставлення, повагу та інтерес до культури народу інших країн. Гра – це один із засобів підвищення мотивації навчання, розвитку творчих здібностей учнів.

Методист НМЦ ПТО У Запорізькій області Четверякова Л.І. висловила щиру подяку керівництву та методичній комісії викладачів предметів гуманітарного циклу ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» за високий рівень організації та проведення обласного семінару-практикуму. Бажаємо всім викладачам іноземної мови успіхів в роботі, творчості, нових звершень!