Семінар-практикум вихователів гуртожитків закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області

28 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» пройшов семінар-практикум вихователів гуртожитків закладів (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему «Роль самоврядування в життєдіяльності учнівської молоді в умовах проживання у гуртожитку навчального закладу».

Відкрила семінар-практикум методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.

Директор ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» Поляков Олексій Дмитрович розповів присутнім про перспективи розвитку навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах регіону.

Заступник директора ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» Гончаренко Надія Петрівна доповіла про проектну діяльність навчального закладу як найперспективнішу складову щодо створення умов творчого саморозвитку, самореалізації та формування життєвих компетентностей учнівської молоді.

Лучко Галина Вікторівна, вихователь гуртожитку ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» познайомила колег з діяльністю учнівського самоврядування у гуртожитку та перспективах його розвитку.

Про роль сучасної бібліотеки як фактору впливу на формування громадської позиції сучасної молоді розповіла Чучко Світлана Юріївна, завідувач відділом комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради.

Майстер виробничого навчання Дорошенко Тамара Павлівна та учні ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту» представили позакласний захід «Формування мовної культури сучасної учнівської молоді».

Учні та вихователь навчального закладу ознайомили присутніх із власними роботами з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Підвела підсумки семінару-практикуму методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна.