Робота журі І етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

25 березня 2019 року у Науково-методичному центрі професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбулась робота журі І етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед студентів та учнів закладів вищої та професійної (професійно-технічної) освіти області.

Цього року на виставку-конкурс надані експонати із 17 закладів освіти (1 заклад вищої освіти, 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти).

На розгляд журі представлені експонати відповідно до двох розділів: декоративно-ужиткове мистецтво (художнє різьблення по дереву; гончарство та художня кераміка; художнє плетіння, ткацтво; в’язання спицями, гачком; витинання; художня вишивка; народна лялька; м’яка іграшка; вироби зі шкіри; вироби з тіста; бісероплетіння; декоративний розпис, народний живопис; паперова пластика та оригамі; вироби з природних матеріалів; інші техніки виконання) та образотворче мистецтво (графіка, живопис, батік).

Надані роботи різноманітні за технікою виконання, стилем та авторським рішенням.

Цьогорічні конкурсанти у своїх роботах продемонстрували високу майстерність, втілення найкреативніших ідей та задумів, невичерпну творчу фантазію. До вже традиційних технік виготовлення робіт додалися нові: валяння з вовни, техніка «Терра», граттаж, вітраж тощо.

Роботи, які за рішенням журі посіли призові місця, будуть надані для участі у ІІ (обласному) етапі зазначеної виставки-конкурсу, де триватиме відбір найкращих витворів мистецтва.