Робочий візит до м. Запоріжжя заступника Міністра освіти і науки України Петра Коржевського

07 лютого 2020 року з робочим візитом відвідали м. Запоріжжя заступник Міністра освіти і науки України Петро Коржевський; Ніна Іларіонова, експерт експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства директорату професійної освіти та представники  Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Директор ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник» Олександр Базь, ознайомив гостей з оновленою матеріально-технічною базою навчально-практичного  центру слюсарної обробки матеріалів та новітнім сучасним обладнанням, яке буде використовуватись при здобутті професії, де необхідна слюсарна обробка. Також  гості оглянули побутові умови, які надаються здобувачам освіти у гуртожитку.

Наступним етапом візиту стало відвідування ДНЗ «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти». Директор закладу Володимир Полухін, ознайомив гостей з матеріально-технічною базою навчально-практичного центру інноваційних електротехнічних технологій, призначенням, функціональністю та можливостями використання придбаного обладнання.

З метою проведення публічного обговорення проєкту концепції державної політики, Петро Коржевський взяв участь у робочій нараді з керівництвом облдержадміністрації та директорами закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, яка відбулась в Запорізькій облдержадміністрації. Після докладу, пан Петро, відповів на усі питання, які виникли.

<