Обласний семінар заступників директорів з навчальної роботи, методистів, викладачів української мови закладів професійної (професійно-технічної освіти)

11 січня 2018 року на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей сервісу» відбувся обласний семінар заступників директорів з навчальної роботи, методистів, викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної освіти) за темою «Підготовка до державної підсумкової атестації в форматі ЗНО». Організаторами заходу були Департамент освіти і науки Запорізької обласної адміністрації і Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Учасників семінару привітав директор ліцею Спекторов Б.І. та побажав плідної роботи.

Заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої та професійної освіти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Хіврич В.В. акцентувала увагу присутніх на головних питаннях підготовки до ЗНО учнів професійної (професійно-технічної освіти). Цікавою та змістовною була презентація заступника директора з навчальної роботи, викладача української мови Державного навчального закладу «Михайлівське вище професійне училище» Ільченко Н.В. за темою «Підготовка до ЗНО. Конкретні кроки та слушні поради». Наталя Вікторівна ознайомила присутніх з комплексом організаційних процедур, спрямованим на визначення рівня навчальних досягнень учнів, відмітила позитивні та негативні моменти ЗНО. Учасники семінару із задоволенням взяли участь у тренінгу, презентували власний досвід з питань підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання. Семінар був насиченим, охопив багато дискусійних питань.

Презентація “Підготовка до ЗНО”