Обласний семінар-практикум викладачів української мови та літератури

26 жовтня 2018 року на базі ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» був проведений обласний семінар-практикум викладачів української мови та літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему «Використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури, зарубіжної літератури».

Перед початком семінару перед викладачами виступила заступник директора з навчальної роботи центру Узун О.Г., яка розповіла про перспективи розвитку освітнього закладу.

Викладач Ширяєва Л.А., спеціаліст вищої категорії, провела відкритий позакласний захід з української літератури на тему «Поговоримо крізь віки». Глядачі мали змогу долучатися до віртуальної подорожі часом і потрапили до рідного села Тараса Шевченка Кирилівки. Читання поезій супроводжувалося презентаціями та музичними творами, покладеними на вірші великого Кобзаря. Такі заходи виховують любов до рідної мови, скарбів поетичного слова, вшановують пам’ять великого патріота України Тараса Шевченка.

Викладач центру Родіна І.О. поділилась своїм досвідом щодо використання інноваційних технологій на уроках української мови та літератури. З досвіду роботи за цією темою виступила викладач центру Черемісінова Ю.Л., яка розповіла про створення фрагментів електронного навчально-методичного комплексу, такий посібник використовується при вивченні української мови та української літератури і підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Викладач ДНЗ «Бердянський центр професійно-технічної освіти» Вевтоненко І.В. зосередила увагу присутніх на використанні електронних освітніх ресурсів на уроках для розвитку ключових компетентностей учнів.

Учасники семінару із задоволенням взяли участь у майстер-класі «Використання інтерактивних вправ на уроках зарубіжної літератури», який провела викладач центру Тікевич С.В.

Велика вдячність керівництву ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» за гостинність, позитивну, творчу атмосферу, яка панувала не семінарі-практикумі.

Бажаємо успіхів у роботі всім викладачам української мови і літератури!