Обласний семінар-практикум старших майстрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

15 листопада 2018 року на базі Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей» проведений обласний семінар-практикум старших майстрів професійної (професійно-технічної) освіти. Відкрила семінар Суєтова Софія Володимирівна, методист ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей». У своєму виступі вона акцентувала увагу на співпраці з підприємствами КП «ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», ВП «Запорізька АЕС» та науково-тренувального центру (управління базової підготовки кадрів) ВП «Запорізька АЕС», розповіла про працевлаштування випускників закладу освіти.

Омельяненко Олександра Олександрівна, виконуюча обов’язки начальника відділу розвитку персоналу «ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат», у своєму виступі наголосила на актуальності упровадження елементів дуальної форми навчання, а також на підтримці учнів при проходженні виробничої практики та працевлаштуванні випускників із професій «Машиніст електровоза, Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Презентацію з досвіду роботи на тему «Шляхи розвитку соціального партнерства» представила старший майстер Ковальчук Анастасія Володимирівна, у якій розкрила основні тенденції співпраці з роботодавцями.

Осипенко Людмила Олександрівна, Торохтій Ольга Сергіївна, майстри виробничого навчання, у своїх доповідях-презентаціях висвітлили основні кроки щодо впровадження елементів дуальної системи в навчально-виробничий процес.

На базі ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» з професій «Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування», «Електрогазозварник», «Кухар, Кондитер» майстри виробничого навчання Агаларова Валентина Іванівна, Демешко Сергій Генадійович та Матюшкін Сергій Анатолійович провели відкриті уроки виробничого навчання, на яких були застосовані активні методи навчання.

Суєтова Софія Володимирівна, методист закладу професійної освіти, провела Workshop (SWOT-аналіз впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку майбутніх фахівців), у якому взяли участь всі учасники семінару.

Наприкінці заходу старші майстри ознайомилися з матеріально-технічною базою та комплексно-методичним забезпеченням професій «Машиніст електровоза, Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Електрогазозварник», «Кухар, Кондитер», обговорили питання щодо забезпечення освітнього процесу навчально-плануючою документацією, обмінялися досвідом роботи.