Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

ХVІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості за темою «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський) проводиться з 01 листопада 2017 року до 25лютого 2018 року в номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

З 09 по 31 січня 2018 року пройшов ІІІ (обласний) етап конкурсу для учнів загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів, вищих навчальних закладів, на якому були представлені 6 кращих робіт учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області. За оцінкою журі роботи наших учнів відповідають критеріям оцінювання, які закладені в умовах конкурсу: актуальність та повнота розкриття теми, оригінальність постановки проблеми, здатність автора систематизувати й аналізувати джерела та літературу, уміння висловлювати власну думку, робити висновки.

Переможцями в обласному етапі конкурсу визнані 5 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області.

В номінації «Література»:
Барахта Ольга, учениця ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище» (ІІІ місце);
Трофименко Олександр, учень ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей» (ІІІ місце).

В номінації «Історія України та державотворення»:
Горлова Вікторія, учениця ДНЗ «Михайлівське вище професійне училище» (ІІ місце);
Баранова Анастасія, учениця ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» (ІІІ місце);
Ярошенко Тарас, учень ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» (ІІІ місце).

Вітаємо переможців ІІІ етапу конкурсу!

Кращі роботи учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти розміщено в блозі методиста Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Четверякової Л.І. http://literaturanmc.blogspot.com