Навіщо сучасній людині знання з психології?

Кожна людина має свої особисті думки, почуття, бажання, настрій, уявлення, відношення до других, свій характер та вчинки. В кожної людини вони зовсім різні. Зрозуміти людину, виявити її духовний потенціал, спрямувати в необхідне русло її внутрішню енергію – ось головна задача кожного робітника психологічної служби.

Не є таємницею, що практично кожен учень ПТНЗ потребує спеціальної уваги, так як вони в більшості випадків є вихідцями з неблагополучних сімей. З чого починати? З вивчення особливостей характеру, з визначення типу кожного учня. Тільки після того, як психолог, майстер виробничого навчання або класний керівник визначаться з типом темпераменту та характеру кожного учня, можна підшукувати індивідуальні засоби та підходи до тієї чи іншої дитини.

Так, 02 березня 2017 року з учнями першого курсу, які навчаються за професією «Електрогазозварник, слюсар-механоскладальних робіт», вступне тестування провела соціальний педагог ДНЗ «ЗВПУ «Моторобудівник» Кулакова Катерина Андріївна. Після обробки отриманих відповідей планується співбесіда с майстрами групи та класним керівником для складання характеристики на кожного учня групи.

На цьому дослідження не завершаться. В планах Катерини Андріївни проведення ціле направлених тренінгів, які допоможуть нашим учням краще пізнати один одного і тісніше між собою спілкуватись.

Кулакова К.А.,
соціальний педагог;
Захаренко Г.С.,
класний керівник
ДНЗ «ЗВПУ «Моторобудівник»