Маленькі дива на День Святого Миколая

Кожна доросла людина колись була маленькою замріяною дитиною, і деякі з нас ще залишили в своєму серці віру в дива. А якщо в них вірити – вони неодмінно трапляються. Необхідно лише трошечки допомогти самим собі та оточуючим побачити дива навколо. І привід для таких подій завжди можна відшукати. А наприкінці року в нас дуже багато шансів стати учасниками цікавих та чудесних пригод.

Так, на День Святого Миколая співробітники Мелітопольського міського краєзнавчого музею разом з учнями ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» вирішили за гарною традицією стати «помічниками Святого Миколая» та створити смачні та красиві подарунки за допомогою печива та шоколаду!

19 грудня 2016 року на базі ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» співробітниками Мелітопольського міського краєзнавчого музею було проведено дуже смачний та трошки чарівний захід, а саме «Шоколадну майстерню». Учні разом з майстрами виробничого навчання та педагогами заздалегідь випекли печиво, яке потім прямо в стінах рідного навчального закладу перетворившись на справжніх «шоколатьє» прикрасили різнокольоровим шоколадними візерунками.

Цього року було вирішено смачні «миколайчики» подарувати на загальноучилищній лінійці кращий групі, в якій навчаються за підсумками півріччя найуспішніші та найдисциплінованіше учні.

Але й всі інші не залишились без подарунків – кожен «художник» створив декілька «шедеврів» і мав змогу забрати один з собою. Захід подарував всім учасникам і дорослим і юним море позитивних емоцій та радість невимушеного спілкування.

Зарєма Ібрагімова,
керівник гуртка
ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»