Квест-технологія – одна із сучасних технологій в освіті

Однією з нагальних проблем освітнього простору є урізноманітнення процесу навчання, активізація пізнавальної діяльності здобувачів освіти, розширення сфери їх інтересів. Це потребує впровадження новітніх форм, методів та технологій навчання. Однією з таких сучасних технологій є квест-технологія (вебквести зокрема), яка допомагає учню знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати, вирішувати поставлені задачі, розвивати пізнавальну діяльність та формувати ключову компетентність здобувача освіти.

Саме тому 11 січня 2023 року педагогічні працівники ДНЗ “Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти” навчалися створювати та використовувати вебквесті в межах проведення Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області корпоративного ІТ-навчання.

Педагоги приєдналися до Google Classroom з теми «Створення та використання вебквестів», якій методист центру Наталя Осіна наповнила матеріалами, для забезпечення ефективного навчання розробила інструкції з інфографікою, відеоінструкції, тести, практичні завдання. Під час навчання кожен педагог, крім отримання цінної інформації, ознайомився з методикою та технологією створення вебквестів, з можливостями різних Інтернет-ресурсів для створення вебквестів.

Тьютор Наталя Осіна допомагала кожному педагогу, відповідала на численні запитання та надала завдання. Педагогічні працівники, які успішно виконають завдання отримають сертифікат.

З програмою навчального курсу «Корпоративне ІТ-навчання», умовами навчання можна ознайомитись на сайті “Дистанційне навчання НМЦ ПТО у Запорізькій області” (розділ “Корпоративне ІТ-навчання”) https://sites.google.com/view/nmc-pto-zp-do