Купідон завітав до ДНЗ «Пологівський професійний ліцей»

14 лютого відзначають День Святого Валентина – День всіх закоханих. Тисячі сердець у всьому світі переповнюються ніжними почуттями. В ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» у цей холодний лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Цю романтичну казку на День всіх закоханих подарувала ліцею методична комісія викладачів природничо-математичних дисциплін. З самого ранку почала працювати святкова пошта, і «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Учні випускали святкові стінгазети й власноруч виготовили валентинки із паперу, хурта і каміння.

Цікаву презентацію про історію походження свята Дня Святого Валентина підготувала викладач фізики Демарецька Тетяна Іванівна. Учні дізналися про християнського священика Валентина, який поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною. А викладач інформатики Полуляхова Альона Андріївна розповіла присутнім як день Святого Валентина відзначають у різних країнах світу.

Учні групи, які навчаються за професією «Кухар; кондитер» разом з майстром виробничого навчання Жемчужніковою Аллою Михайлівною приготували смаколики, валентинки, тістечка, солодощі, якими пригостили всіх присутніх на святі.

Викладачі Тетяна Іванівна та Альона Андріївна запросили учнів і працівників ліцею на естрадно-розважальну програму «Валентинів день». На сцені лунали мелодійні пісні у виконанні учениці Коробенко Вікторії, авторські вірші у виконанні учня Назаренко Артема, а романтичний настрій присутнім подарував танок учнів Педаша Івана та Єременко Аліни.

На естрадно-розважальну програму завітав Купідон (учень Жеребко Богдан). Купідон – син Венери, богині любові. Він здатний примусити людину закохатися пострілом однієї із своїх чарівних стріл.

Присутні учні в залі посміхалися й жартували з одногрупниками. Разом з Купідоном приймали участь у розважальних конкурсах: на кращий малюнок «Яким я бачу кохання», конкурс «Модельєрів», конкурс ліриків «Я кохаю тебе».

Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості і тепла. Кожен учасник переконався в тому. Що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Демарецька Т.І.,
голова методичної комісії викладачів
природничо-математичних дисциплін
ДНЗ «Пологівський ПЛ»