«Козацькі розваги – 2017» у ДНЗ «Чубарівський центр ПТО»

В рамках Тижня, присвяченому Дню захисника України, та свята Покрови у ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» проходив цілий ряд заходів. Розпочався Тиждень виставкою осінніх композицій та поробок, яка проходила з 09 по 13 жовтня. Потім учні повинні були намалювати плакати на козацьку тематику, виставка яких розпочалася з 11 жовтня. А також кожна група до проведення «Козацьких розваг» повинна була збудувати козацький курінь та підготувати козацьку пісню.

Кульмінацією Тижня та фінальною точкою стало 13 жовтня, і хоч це була п’ятниця тринадцятого, ніякі забобони і несприятливий прогноз погоди не завадили нам провести свято.

Цього дня на всіх чекало справжнє свято: лунали козацькі та народні пісні, дівчата прикрашали свої курені, а хлопці готували дрова та розпалювали вогнище для приготування козацького кулішу.

Також на учнів чекала ще одна розвага – інтелектуальна квест-гра «Захисники України». У квесті брали участь вісім команд: представники від кожної групи та команда від майстрів в/н і викладачів. Всього команди повинні були знайти за допомогою підказок 15 точок, на кожній з яких вони знайомилися з якимось героєм-захисником України з часів скіфів до сучасних героїв – воїнів АТО.

Фінішували всі команди біля меморіальної дошки випускника центру, який загинув в Афганістані, Пономаренка Леоніда Миколайовича. Потім требо були пройти перевірку на засвоєння тієї інформації, яку вони вивчили протягом проходження квесту.

Далі групи презентували свої курені та заспівали козацькі пісні. І, наостанок, всіх учасників змагань частували справжнім козацьким кулішем, приготованим на вогнищі. Страва смакувала дуже добре, адже учні після всіх конкурсів та приготувань на природі нагуляли добрий апетит.

Отже, свято вдалося на славу. Всі були дуже задоволені, хоч і втомленими.

Ротко Олександр,
«міністр преси та інформації»
ДНЗ «Чубарівський ЦПТО»