І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!

І хто б там що кому не говорив, а згине зло і правда переможе!
                                                                                    Ліна Костенко

 

З початком війни життя людей нашої Країни, поділилося на на “ДО” і “ПІСЛЯ”. Ця доля не оминула й  роботу Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Сьогодні робота команди НМЦ ПТО у ЗО полягає не тільки в методичній підтримці закладів ПТО нашої області та в допомозі модернізації професійної освіти, а й в наданні допомоги яка “ДО” могла наснитися нам тільки у страшному сні.

Сьогодні реальність у якій ми живемо показала нам що війна розкрила кордони  людських можливостей й можливостей багатьох державних установ. Багато  наших колег опинилися  у складному становище, тому що заклади професійної освіти знаходяться на тимчасово окупованій території. Постійно тримаючи зв’язок (наскільки це можливо й можна назвати постійним) є розуміння найнеобхіднішого й наша команда щодня знаходе різні шляхи допомоги. Так, є заклади які змогли отримати допомогу, але є і ті до яких вона  на жаль не дійшла.  Але для нас це не привід здаватися! Не змогли сьогодні, будемо намагатися це зробити завтра, не вийде завтра будемо пробувати післязавтра……Бо ми знаємо що “крапля камінь точе”.

У нашому місті багато людей які   були змушені покинути своє звичне життя тому для того, щоб вони почували себе захищеними та в безпеці НМЦ ПТО у Запорізькій області знаходить шляхи вирішення  допомоги всім тим для кого наше місто стало прихистком на час війни та тим хто змушений залишитися в регіоні де відбуваються воєнні дії.

Віримо в перемогу України та наближаємо її своїми справами!