Форум «Асоціації молодих освітян» України

08-09 червня 2017 року методисти НМЦ ПТО у Запорізькій області Мухіна Людмила Іллівна та Таран Марина Вікторівна були присутні на унікальному і одному із наймасштабніших заходів на освітянській ниві Запоріжжя – І Всеукраїнському Форумі «Асоціації молодих освітян» з міжнародною участю «Створення простору для творчої та фахової взаємодії молодих освітян: досвід, консолідація, впевненість».

Форум у Запоріжжі зібрав разом представників освіти з різних регіонів нашої країни, він об’єднав молодіжних лідерів та людей, яким не байдуже майбутнє України.

Форум відбувся за ініціативи Громадської організації «Асоціація молодих освітян» Запоріжжя при підтримці Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Учасники Форуму: молоді освітяни – вчителі, психологи, педагоги дошкільних та позашкільних навчальних закладів; працівники методичних та психологічних служб; представники вищих навчальних закладів, бізнесу та громадських організацій.

Форум «Асоціації молодих освітян» України привітали: заступник директора профільного департаменту облдержадміністрації Захарчук Віктор Миколайович, заступник міського голови Запоріжжя Пустоваров Анатолій Іванович, науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти МОН України Коломоєць Галина Анатоліївна, директор Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Юлія Валеріївна.

Перший день Форуму пройшов у форматі: TED-конференція, сoaching-сесія, Pecha Kucha, ART-майстерні, відвідування театру молоді міста Запоріжжя

Другий день: робота Mentor’s Corner (консультації у форматі one-to-one від спікерів Форуму та лідерів АМО), коворкінг «Роль молодих освітян у формуванні нової української школи», екскурсія до історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» на острові Хортиця.

Приємно вразила відкрита манера спілкування учасників з аудиторією. Молоді представники освітньої галузі отримали можливість долучитися до професійного досвіду своїх колег, збагатитися інструментами реалізації своїх креативних ідей, заразилися вірою у власні сили. Ми побачили активних, патріотичних громадян, які бажають змінювати Україну на краще, власними зусиллями втілювати свої інноваційні ідеї вже сьогодні, а не чекати кращих часів.

По закінченню учасники Форуму отримали відповідні Сертифікати.

Можемо із задоволенням відзначити, що учасники отримали надихаючі враження від лідерської харизми та захоплюючої енергетики молодіжної аудиторії Форуму.