Фасилітація, як метод інтерактивного навчання

На платформі Zoom 07 грудня 2020 року Наталією Самойленко, директоркою Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, проведено заняття з курсу «Сучасне дидактичне забезпечення підготовки кваліфікованих робітників» в рамках проєкту «Модернізація системи професійно-технічної освіти для потреб регіонального ринку праці».

У ході зустрічі Наталією Самойленко розглянуто історичний аспект зародження технології фасилітації в сучасній освіті. Розкрито сутність фасилітації як педагогічної категорії та можливості реалізації цієї технології в інтерактивній освітній взаємодії.

У заході взяли участь адміністрація та педагогічні працівники  ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище», представники Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

На завершення заходу директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Олександр Паржницький зазначив, що технологічність як мобільне і методологічне вміння в структурі повної педагогічної компетентності служить базою, на якій виникають високий професіоналізм і динамічність.