Екскурсія до музею техніки «Фаетон» у м. Запоріжжя

Адміністрацією ДНЗ «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» у березні 2017 року для учнівської молоді були заплановані дві екскурсії до музею техніки «Фаетон» у м. Запоріжжя, колекція якого нараховує більше 150 раритетних одиниць техніки, зібраних та відреставрованих учасниками «Автомотоклубу «Фаетон» імені Леоніда Хлєвного».

Так 28 березня 2017 року для 29 представників учнівських груп організовано та проведено екскурсію до єдиного повноцінного музею автомобільної техніки в Україні. На виставковій площі музею майбутні професіонали автомобільної та будівельної сфери діяльності з цікавістю та захватом розглядали унікальні експозиції, представлені колекціями ретро зразків світового автопрому, експозицію двоколісної техніки: від мотоциклів та моторолерів до спортивних та дитячих велосипедів різних років та країн виробництва.

Не залишили майбутні захисники Вітчизни без уваги і виставкову залу військової тематики, що зберігає цілу колекцію стрілецької зброї та армійської амуніції, знаки розрізнення та предмети солдатського побуту, артилерійські установки та військові прилади наведення минулого століття.

По закінченні екскурсії учні подякували співробітникам музею техніки «Фаетон» та висловили бажання завітати до музею уже разом з друзями та ріднею.

Шкроботько О.О.,
заступник директора з виховної роботи
ДНЗ «Запорізький ПЛА»